Реєстрація в системі

Процес реєстрації користувача з правами доступу "Інструктор"

Згідно з політиками безпеки Overtest, користувачів з правами доступу "Інструктор" реєструє у системі Адміністратор. Це зроблено для мінімізації ризиків, пов'язаних з можливістю використання запрошувальних посилань третіми особами. Запрошувальні посилання можливо створити лише для запрошення користувачів (ваших учнів) у систему, бо на відміну від Інструкторів, вони мають значно менші повноваження. За необхідності створити новий обліковий запис з правами доступу "Інструктор", зверніться до Адміністратора системи особисто, або ж за допомогою контактної інформації, що наведена на внутрішніх ресурсах вашої установи.

Основні дані, необхідні для реєстрації

Для пришвидшення процедури реєстрації, радимо повідомити Адміністратору системи чи іншій уповноваженій особі наступну інформацію (список може бути неточним):
  • Ваше повне ім'я (прізвище, ім'я, по-батькові)
  • Адреса електронної пошти (можливо, наданої навчальним закладом)
  • Назва структурного підрозділу навчального закладу а також ваша посада
Зверніть увагу на декілька порад, що зекономлять ваш час та зроблять вашш досвід використання Overtest більш безпечним:
  • Використовуйте лише актуальну адресу електронної пошти, до якої ви маєте доступ. Не використовуйте тимчасові чи групові скриньки, лише особисту або ж корпоративну, у домені вашого навчального закладу.
  • Не використовуйте адреси електронної пошти, до яких застосовуються Punycode
  • Не використовуйте поштові сервіси, доступ до яких заблоковано згідно з чинним законодавством України, або ж якщо вони мають розповсюджені проблеми з отриманням листів (на жаль, не можемо навести конкретні приклади)
  • У випадку зміни адреси електронної пошти, обов'язково інформуте про це Адміністратора системи, або ж змініть її у системі самостійно. Ваш логін при цьому автоматично зміниться на нову адресу електронної пошти, старі облікові дані стануть неактуальними та незастосовуваними.

Результати розгляду заявки

Після розгляду вашої заявки, у разі її схвалення, вам будуть надані логін, пароль та публічна адреса встановлення Overtest вашого навчального закладу. Збережіть ці дані, і за першої ж нагоди змініть пароль від вашого нового облікового запису - це убезпечить його від компрометації.